Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Reet Pool - TREENI TERVISEKS KOOS MINUGA. SEENIORIDE KODUVÕIMLEMISE KÄSIRAAMAT - Varrak 2011

Reet Pool - TREENI TERVISEKS KOOS MINUGA. SEENIORIDE KODUVÕIMLEMISE KÄSIRAAMAT - Varrak 2011

Reet Pool - Treeni terviseks koos minuga : Seenioride koduvõimlemise käsiraamat - Varrak 2011

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Reet Pool
Pealkiri: Treeni terviseks koos minuga : Seenioride koduvõimlemise käsiraamat
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Reet Pool ja Helje Eelma
Väljaandmise aeg: 2011
Formaat: ca 18x25 cm, 258 lk., kõva köide
Kaal: ca 950 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kõik me soovime, et elu kuldsed aastad poleks täidetud valu ja haigustega, vaid oleksid rõõmsad ja nauditavad. Staažikal võimlemistreeneril Reet Poolil on võimlemise alal väga põhjalikud teadmised ning kogemused ning ta oli üks esimesi, kes hakkas treeningu ülesehituses arvestama vanuselisi nõudeid ja eripärasid. Lähtudes oma tõekspidamistest ja praktilise töö kogemustest ning tundes põhjalikult treenitavate probleeme ja soove, on kirjutatud ka käesolev raamat.

Käsiraamatu peamine sihtgrupp on kodudes võimlejad – paljudel inimestel ei ole võimalust või soovi ühistreeningutel osaleda. Samuti on see raamat heaks abimaterjaliks seeniorvõimlemise juhendajatele ja hooldekodude töötajatele, aga ka liikumispuudega inimestele, kelle jaoks on lisatud eraldi harjutused. Autor on kirjutanud raamatu suure hoolivusega ja arvestanud, et see peab olema lihte kasutada kõigile. Harjutustele on lisatud asjatundlikud kommentaarid, mida üks või teine füüsiline tegevus meie organismis toetab.

Reet Pool on Tartu Ülikooli haridusega psühholoog ja võimlemistreener. Ta on koolitanud nii treeneri kui ka lektorina sadu inimesi kõikjal Eestis ning ka välismaal, läbi viinud mitmeid terviseedenduse projekte, töötanud Sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonnas, esinenud raadios ja televisioonis ning välja andnud nii trüki-, heli- kui ka videomaterjale tervise teemal.