Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Karen Burke - REIED SALEDAKS! DIEET JA TREENING - Sinisukk 1999

Karen Burke - REIED SALEDAKS! DIEET JA TREENING - Sinisukk 1999

Karen Burke - Reied saledaks! : Dieet ja treening : [Harjutused ja retseptid tselluliidi vähendamiseks] - Sinisukk 1999

Rohkem infot


6,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Karen Burke
Pealkiri: Reied saledaks! : Dieet ja treening : [Harjutused ja retseptid tselluliidi vähendamiseks]
Kirjastus: Sinisukk
Sari: -
Tõlkija: Raili Puskar
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 1999
Formaat: ca 20x26 cm, 128 lk., pehme köide
Kaal: ca 420 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Uskumatud tulemused vaid kolmekümne päevaga!

Oma esimesele raamatule «Thin Thighs for Life» (»Saledad reied kogu eluks») osaks saanud soojast vastuvõtust innustatuna on dr Burke lugejaskonna nõudmistele vastu tulnud ning pakub nüüd võitlemiseks tselluliidiga, selle kardetud lohkliku rasvaga, mis kipub üle 90 protsendil naistel puusade ja reite peale kogunema, uusi retsepte ning harjutusi. Dr Burke'i nõuandeid järgides näete juba kõigest 30 päeva pärast välja saledamad ning tunnete end tervemana – ja seda kõike vaid minimaalset vaeva nähes!

Tselluliidivastane dieet. Pole mingit tarvidust end näljutada! Osa toiduaineid võivad õigupoolest tselluliiti vähendada ning peagi õpite, kuidas asendada rasvased toiduained vähemrasvastega. raamatus on üle 80 lihtsa ja maitsva toidu retsepti, mis kustutavad nälga ning on samas tervislikud.

Tselluliidivastane treeningprogramm. Need üliefektiivsed harjutused õnnestub planeerida isegi kõige tihedamasse päevakavasse ning neid on lõbus teha. Siit leiate ka harjutused, mida saab märkamatult teha igal ajal ja igal pool ning mida annab mitmete igapäevaste toimingutega liita. Tselluliidivastane nahahooldusprogramm. kolm lihtsat meetodit: naha harjamine, naha koorimine ja massaaž, mille abil nahk muutub siledamaks ja tervemaks, samas aga väheneb ka nahaalune tselluliit.

Illustreeritud enam kui 100 värvifotoga.

Autori eessõnast:
Käesolevas raamatus toon teieni teaduse viimase aja edusammud nälgimise ja ainevahetuse regulatsioonist. Arsti ja teadlasena jagan teiega oma meditsiinialaseid teadmisi ning pakun välja võtted, mida kasutades näete välja ilusamad, olete tervemad, enesekindlamad ja õnnelikumad. Kavatsen hajutada tselluliidiga seonduvad väärarvamused ning röökida teile, mida see endast kujutab, miks see tekib – ning kuidas enda oma vähendada saate. Samuti õpite selle raamatu abil uusi toiduvalmistamise viise.