Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

REISILE LASTEGA. ROHKEM SEIKLUSI, VÄHEM SEKELDAMIST - Lonely Planet, Koolibri 2017

REISILE LASTEGA. ROHKEM SEIKLUSI, VÄHEM SEKELDAMIST - Lonely Planet, Koolibri 2017

Reisile lastega : Rohkem seiklusi, vähem sekeldamist - Lonely Planet, Koolibri 2017

Rohkem infot


14,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Reisile lastega : Rohkem seiklusi, vähem sekeldamist
Kirjastus: Koolibri
Sari: Lonely Planet
Tõlkija: Olavi Teppan
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2017
Formaat: ca 17x21 cm, 224 lk., pehme köide
Kaal: ca 430 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Kui tahate lastega ühiselt midagi toredat ette võtta, aidata neil silmaringi laiendada, areneda ning maailma ja inimkonda paremini tundma õppida, siis reisimine välismaal pakub selleks suurepärase võimaluse. Reisimine lastega ei tähenda küll suurt luksust, lõõgastust ega rahu, kuid annab teile unustamatuid ühiseid kogemusi. Ja mis veelgi parem, süstib rännupisiku ka teie lastesse. Nad on teile selle eest igavesti tänulikud.

Lonely Planeti sarja raamatust saab asjalikku nõu, kuidas teha perega reisimisest nii endale kui igas vanuses lastele meeldejääv elamus. Raamatu autorid on lapsevanematest rännumehed, kes oskavad anda ideid reisisihi valimiseks, soovitusi reisiks valmistumiseks ja kohvri pakkimiseks – kõik selleks, et reisida mugavalt ja turvaliselt. Saame usaldusväärse ülevaate elamistingimustest, transpordivõimalustest ja vaatamisväärsustest sihtkohariikides. Riigid on grupeeritud mandrite kaupa ja neid mahub raamatusse rohkem kui 80.

Reisijuht teeb lastega reisimise lihtsamaks, olgu plaanis siis jõuluvana külastamine Lapimaal, visiit Patagoonia pingviinide juurde või Laose templite vaatamine.