Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Ingel Undusk - TAEVASE RAHU OTSINGUIL. TÄNAPÄEVA MUINASJUTT - Ilmamaa 2008

Ingel Undusk - TAEVASE RAHU OTSINGUIL. TÄNAPÄEVA MUINASJUTT - Ilmamaa 2008

Ingel Undusk - Taevase rahu otsinguil : Tänapäeva muinasjutt - Ilmamaa 2008

Rohkem infot


7,50 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ingel Undusk
Pealkiri: Taevase rahu otsinguil : Tänapäeva muinasjutt
Kirjastus: Ilmamaa
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2008
Formaat: ca 12x19 cm, 64 lk., pehme köide
Kaal: ca 80 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: "Sündisin 1988. aasta 27. juunil Hiiumaal, olles siiski põline tallinlane. Lihtsalt kõik minu suved on möödunud saarel. Annaks, et see jääkski nii. Sest saarte olemuses on mingit lõputut rahu, iseolemise kindlust, eraldatuse uhkust ja nakatavat sõltumatust, mis mind ikka võlunud on.

Mõnikord tahaks endale veel niisugust sisemist saart, kuhu hingelised asjad varjule panna, nõnda et räme mandrimöll või iseenda tahumatu loomus neid vigastada ei saaks.

Mida kõike võiks laduda tolle saare poole suunduvale praamile? Noh, lapsepõlve kogu tema täiuses, kirjanduse, mälestused suurtest ja tarkadest inimestest, mängu, huumori, maskitud näoilmed, vaimuka teravuse, selguse, sõpruse, armastuse... Kõlab muidugi läilalt kui nii palju ilusaid asju ühte ritta asetada, kuid vähemasti ausasse ritta. Kes julgeks väita, et saab elatud ainult sopast ja rõvedusest?

Kui järele mõelda, on käesolev näidend järjekordne väike üritus niisugust saart avastada. Per astera ad astra. Läbi lompide päikese poole. Ahnelt ja veendunult."
Ingel Undusk