Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Valter Sääsk - EESTI ELU - VALU JA VÕLU. VALIK AFORISME JA VEMMALVÄRSSE RIIGIST, RAHVAST JA INIMESEST SELLE SEES - 2006

Valter Sääsk - EESTI ELU - VALU JA VÕLU. VALIK AFORISME JA VEMMALVÄRSSE RIIGIST, RAHVAST JA INIMESEST SELLE SEES  - 2006

Valter Sääsk - Eesti elu - valu ja võlu : Valik aforisme ja vemmalvärsse riigist, rahvast ja inimesest selle sees - Tallinn 2006

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Valter Sääsk
Pealkiri: Eesti elu - valu ja võlu : Valik aforisme ja vemmalvärsse riigist, rahvast ja inimesest selle sees
Kirjastus: s.n., Tallinn
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2006
Formaat: ca 15x21 cm, 128 lk., pehme köide
Kaal: ca 190 g
Seisukord: tiitellehel autori omakäeline pühendus, signatuur ja daatum, muidu väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Valter Sääsk on sündinud Saaremaal kaluri perekonnas. Peale Tallinna Merekooli lõpetamist töötas hulk aastaid heeringapüügilaevadel Põhja-Atlandil, seejärel "Saare Kaluri" kolhoosis ja juhtivatel ametikohtadel Eesti kalamajanduse ettevõtetes.

Moskva õppeperioodi jooksul suhtles tihedalt Venemaa tolle aja juhtivate teadlaste, dissidentlike ajakirjanike ja teisitimõtlejatega, kirjutas ja avaldas majanduslikke, filosoofilisi, pedagoogilisi ja keskkonnakaitse alaseid artikleid, millised oma julge väljaütlemise ja süsteemse lähenemisega äratasid üldsuse tähelepanu.

/.../

Käesolev raamat on Valter Sääse poolt südamevaluga kirjutatud aforismide ja vemmalvärsside kogu, milles ta valitseva kildkonna poolt nende endi teenimiseks loodud "riiki sarjab sapisena salmis ja julmalt peksab selle nurjatust". Raamatu teine osa sisaldab värssi valatult teravmeelseid tähelepanekuid inimesest ja tema tundemaailmast, mille areng või taandareng on otseselt seotud sellesama riigi probleemidega.