Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Ingald Andersson - KODU SISUSTAMINE. (KODU KUJUNDAMINE) - Sinisukk 2000

Ingald Andersson - KODU SISUSTAMINE. (KODU KUJUNDAMINE) - Sinisukk 2000

Ingald Andersson - Kodu sisustamine : [kaanepealkiri: Kodu kujundamine] - Sinisukk 2000

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Ingald Andersson
Pealkiri: Kodu sisustamine : [kaanepealkiri: Kodu kujundamine]
Kirjastus: Sinisukk
Sari: -
Tõlkija: Kadri Papp
Kujundaja, illustraator: Ingald Andersson
Väljaandmise aeg: 2000
Formaat: ca 23x27 cm, 264 lk., kõva köide
Kaal: ca 1200 g
Seisukord: lk 2 ja 3 vahelt on köitepaber veidi rebenenud (kaaned ja plokk on endiselt üksteise küljes kinni), köide on veidi "logisev", muidu heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Sisekujundaja Ingald Anderssoni arvates on kodu kujundamine pikaajaline protsess: kõik ei pea korraga paika saama.

Mida vähem mööblit toas, seda rohkem on seal ruumi ja avarust ning seda hinnatumad on need vähesed vajalikud esemed, mis meid ümbritsevad. Raamat on abiks nii neile, kes hakkavad oma esimest kodu ehitama, kui ka neile, kes tahavad alustada juurdeehitusega. Siin on põhimõttelisi soovitusi värvilahendusteks, valgustite paigutamiseks ja ka näiteks piltide ülesriputamiseks.

Ükshaaval on käsitletud kõiki majas leiduvaid ruume ja pakutud erinevaid võimalusi nende kujundamiseks. Esiku võib kujundada töötoaks, vannitoa saunaks, köögi elutoaks (või ka vastupidi). Magamistuppagi saab luua eksootilise nurgakese ja pööningule mõnusa paiga lastele. Selleks pole palju vaja – maitsekalt valitud esemed, pisut omaenda kätetööd ja ka tüüplahendusega korter saab oma näo. Tee oma kodu kauniks maitsekalt valitud väheste esemetega -– see on Ingaldi nõuanne, mis läbib kogu seda toredat raamatut.