Otsi

Kategooriad

Rachel Storm - IDAMAADE MÜTOLOOGIA ENTSÜKLOPEEDIA. LEGENDID IDAST... - Varrak 2001

Rachel Storm - IDAMAADE MÜTOLOOGIA ENTSÜKLOPEEDIA. LEGENDID IDAST... - Varrak 2001

Rachel Storm - Idamaade mütoloogia entsüklopeedia : Legendid idast: muistse Egiptuse, Araabia, Pärsia, India, Tiibeti, Hiina ja Jaapani imepärased müüdid ning lood langelastest, jumalatest ja sõdalastest - Varrak 2001

Rohkem infot


34,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Rachel Storm
Pealkiri: Idamaade mütoloogia entsüklopeedia : Legendid idast: muistse Egiptuse, Araabia, Pärsia, India, Tiibeti, Hiina ja Jaapani imepärased müüdid ning lood langelastest, jumalatest ja sõdalastest
Kirjastus: Varrak
Sari: -
Tõlkija: Ehte Puhang, Eva Toome ja Viivi Verrev
Kujundaja, illustraator: -
Väljaandmise aeg: 2001
Formaat: ca 24x31 cm, 256 lk., kõva köide
Kaal: ca 1500 g
Seisukord: heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Autoriteetne teejuht idamaiste mütoloogiate ja legendide juurde Egiptusest kuni Jaapanini. Üle 500 märksõna kirjeldavad iga kultuuri keskseid müütilisi tegelasi ja nende tähtsust oma aja muistsetele tsivilisatsioonidele.

Erinevate kultuuride keskseid teemasid ja sümboleid illustreerivad suurepärased pilditahvlid, alates Egiptuse püramiididest ja Babüloni tsikuraatidest ning lõpetades India pühade jõgede ja Jaapani seitsme õnnejumalaga.

Üle 500 oivalise värvilise illustratsiooni, mis kujutavad Ida-, Lääne-, Lõuna- ja Kesk-Aasia mütoloogiale iseloomulikku ning näitavad nende värvikate ja paeluvate legendide tähtsust kaasajale.

Elav ja informatiivne jutustus Aasia mütoloogia eksperdi sulest.

Unikaalne ja hädavajalik teatmematerjal Idamaade põnevate lugude ja legendide kohta.