Otsi

Kategooriad

Tiit Kuningas - SPORDILEGENDID - Sild 2002

Tiit Kuningas - SPORDILEGENDID - Sild 2002

Tiit Kuningas - Spordilegendid - Sild 2002

Rohkem infot


19,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Tiit Kuningas
Pealkiri: Spordilegendid
Kirjastus: Sild
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: JDesign
Väljaandmise aeg: 2002
Formaat: ca 18x25 cm, 408 lk., kõva köide
Kaal: ca 950 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: Sellesse raamatusse on nopitud lugusid paljudest erinevatest sportlastest. Nende saavutused ja tee kuulsuseni on olnud erinev, kuid kõigil on olnud sellel teel hetk, mis suuresti määranud ja mõjutanud kogu nende elu. Numbrid, võidud, kaotused - nendest hetkedest on saanud legendid.

Imelühike viiv, murdosa sekundist - rohkem polegi vaja, et spordis sünniks tulemus. Selline tulemus, mis varemolnu tühistab, pjedestaalilt kukutab ning traagilisematel juhtumitel kunagise rekordipüstitaja edaspidise elu üsna keeruliseks muudab.

Mida tähendab õnnestumine liidriks sündinule või selle rolliga harjunule, on ju üldiselt teada. Ebaõnnestumistest, nende tagamaadest ja eksimuste või ka lihtsalt juhusliku ebaõnne mõjust sportlase närvikavale on räägitud vähem. Läbi raskuste tähtede poole – eks muidugi. Siinses käsitluses ei pöörata vähem tähelepanu ka medalivõitja maa peale tagasitulekule post festum. «Spordilegendid» pole mõeldud üksnes andunud friikidele. Laiematki lugejaskonda ei tohiks ükskõikseks jätta statistiliste andmete vahele pikitud humoorikad vahepalad. Saame teada, mida võis mõelda näiteks olümpiavõitja Johannes Kotkas sel ajal, kui oli nõuks võtnud järjekordse turjaka vastase halastamatult seljatada jne.

Rohkelt värvikaid juhtumeid ja vastasseise.