Otsi

Kategooriad

LEE 3. MÄGERAUDE KARJAPOISS 2 - ERM Sõprade Selts 1994

LEE 3. MÄGERAUDE KARJAPOISS 2 - ERM Sõprade Selts 1994

Lee 3 : Mägeraude karjapoiss 2 - Eesti Rahva Muuseumi Sõprade Selts 1997

Rohkem infot


9,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: -
Pealkiri: Lee 3 : Mägeraude karjapoiss 2
Kirjastus: Eesti Rahva Muuseumi Sõprade Selts
Sari: -
Tõlkija: -
Kujundaja, illustraator: Kalev Tomingas
Väljaandmise aeg: 1997
Formaat: ca 15x21 cm, 128 lk., pehme köide
Kaal: ca 180 g
Seisukord: heas seisus kasutatud raamat

Märkused: "Lee" 3. numbris on leida järg Arnold Karu aasta tagasi ilmunud loole "Mägeraude karjapoiss". Need huvilised, kes soovivad aga Anno edasisest käekäigust teada saada, võivad tutvuda Eesti Rahva Muuseumi arhiivis hoitava tööga "Mägeraude karjapoiss koolis."

Tavapäraselt sisaldab väljaanne ülevaate etnograafilise teatmematerjali kogumise võistluse tulemustest - 38. korda toimunud võistluse kokkuvõtted tehti ERMi 4. kirjasaatjate päeval - koos kõigi osavõtjate ja tööde äramärkimisega, aga ka sõprade seltsi 1996. aasta tegevusaruande ja seltsile ning ERMile saabunud annetused. Jätkub seltsi uute liikmete nimekirja avaldamine.

Käesolevas numbris on ERMi direktori Jaanus Plaadi kirjutis muuseumi majaprobleemidest, samuti Mart Laari ja Reet Piiri ettekanded, mille nad pidasid Tartus ERMi Sõprade Seltsi ja Eesti Kirjandusmuuseumi poolt korraldatud J. Hurda mälestuspäeval 13. jaanuaril 1997, mil möödus 90 aastat Hurda surmast.

Mais 1996 valis ERMi Sõprade Seltsi üldkoosolek juhatuse ettepanekul esimesed seltsi auliikmed - Ene Runge Kanadast ja Ants Viirese Eestist. Nende lühitutvustus ilmub samuti.

Veel leiab "Leest" infot ERMi 1997. aasta näituste kohta.