Otsi

Kategooriad

Eurokalkulaator

1 EUR = 15,6466 EEK

Arvuta

Niall Ferguson - TSIVILISATSIOON. KUUS LÄÄNEMAAILMA VÕIDUKAT UUENDUST - Swedbank 2013

Niall Ferguson - TSIVILISATSIOON. KUUS LÄÄNEMAAILMA VÕIDUKAT UUENDUST - Swedbank 2013

Niall Ferguson - Tsivilisatsioon : Kuus läänemaailma võidukat uuendust - Swedbank 2013

Rohkem infot


24,90 € -

1 toode on laos

NB! Hetkel viimane laos olev eksemplar.

Autor: Niall Ferguson
Pealkiri: Tsivilisatsioon : Kuus läänemaailma võidukat uuendust
Kirjastus: Swedbank
Sari: -
Tõlkija: Kalle Hein
Kujundaja, illustraator: Einike Soosaar
Väljaandmise aeg: 2013
Formaat: ca 18x25 cm, 400 lk., kõva köide
Kaal: ca 1050 g
Seisukord: väga heas seisus vähekasutatud raamat

Märkused: Lääne tsivilisatsiooni domineerimine muu maailma üle viimase 500 aasta jooksul on fenomen, mille üle tasub mõelda. Kuidas suutis väike hulk rahvast Euraasia lääneosas saavutada sellise ülekaalu kogu ülejäänud maailma üle?

Briti ajaloolane Niall Ferguson, kelle sulest on varem eesti keeles ilmunud «Raha võidukäik», leiab vastuse olevat kuues läänemaailma võidukas rakenduses: konkurents, teadus, seaduse jõud, meditsiin, tarbijaühiskond ja tööeetika.

Niall Ferguson on tõsise ütlemisega ajaloolane. Olles tegev mõlemal pool Atlandi ookeani nii akadeemilises kui ka ühiskondlikus elus, püüab ta nähtusi kirjeldada tõetruult ning objektiivselt. Kuigi lääne tsivilisatsiooni levik on endaga kaasa toonud palju verd ja pisaraid, kasutab Ferguson sellest rääkides alati argumenteeritud arutelu. Lõppude lõpuks on lääne tsivilisatsiooni võidukäik parandanud miljonite inimeste elujärge kogu planeedil.

Fergusoni «Tsivilisatsioon» ei ole ajalooraamat. See on hea abimees Eesti ettevõtjatele navigeerimiseks tänapäeva globaalses majanduses, kus tulevast kasvu oodatakse pigem inimestelt ja regioonidelt, kelle tsivilisatsioon on lääne omast erinev.